Teknoloji

Canon, yeni akıllı telefon uygulamasıyla XF605 ve Cinema EOS serisi yazılım güncellemesini kullanıma sunuyor

Canon, yeni akıllı telefon uygulamasıyla XF605 ve Cinema EOS serisi yazılım güncellemesini kullanıma sunuyor

 

Görüntüleme teknolojisi lideri Canon, yeni uygulaması Çoklu Kamera Kontrolü ile XF605 kamera ve Cinema EOS kameralar için ücretsiz bir ürün yazılımı güncellemesi sunuyor.

 

Canon, iOS uyumlu uygulaması Çoklu Kamera Kontrolü1’ü tanıtıyor. XF605, EOS C70, EOS C300 Mark III ve EOS C500 Mark II modelleriyle uyumlu olan uygulama sayesinde kullanıcılar aynı anda dört adete kadar video kamerayı kolaylıkla bağlayabiliyor, kontrol edebiliyor ve izleyebiliyor.

 

Uygulama, çekim sırasında dört kameradan aynı anda alınan görüntülere minimum gecikmeyle erişilmesini sağlıyor; Kullanıcı dostu arayüzü aynı zamanda optik yakınlaştırma, pozlama kontrolü, dokunmatik otomatik odaklama ve görüntü profilleri gibi birçok görüntü kamerası işlevinin uzaktan kontrol edilmesine de olanak tanır.

 

Ayrıca, son dakika haberlerini daha hızlı iletmek için yeni Toplu Aktarım İşlevi kullanılarak uzun süreli kayıtlar, Canon’un Content Transfer Mobile uygulamasından2 FTP yoluyla küçük boyutlarda yüklenebilir. Diğer iyileştirmeler

 

EOS R5 C, EOS C70, ESO C300 Mark III ve EOS C500 Mark II Sinema kameraları artık en yeni Superb 35 mm Flex Zoom lensler, RF Yuvalı Cinema Prime lensler ve son teknoloji RF 24-105 mm F2,8L ile genişletilmiş lens uyumluluğuna sahiptir. IS USM Z lens taşıyor. Dijital tele dönüştürücü işlevi, lenslerin kamera içi dijital büyütmeyle daha uzağa ulaşmasını sağlar.

 

Canon ayrıca XF605 kamera ve Cinema EOS video kameralar için ücretsiz bir ürün yazılımı güncellemesi sunuyor. XF605 profesyonel kamera artık gelişmiş SRT IP akış desteğinden faydalanarak Wi-Fi veya Ethernet ağları üzerinden yüksek kaliteli ve güvenilir video akışı sağlıyor. Kullanıcılar Aralık 2023 itibarıyla hem Çoklu Kamera Kontrolü uygulamasını hem de XF605/Cinema EOS donanım yazılımını güncelleyebilecek.

 

1 iOS 16.2-16.7 / 17.0-17.1 sürümleriyle uyumludur. iOS, Cisco’nun Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki ticari markası veya tescilli ticari markasıdır ve lisans altında kullanılmaktadır.

2 Abonelik bedeli düşülür.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu